Formularz kontaktowy

Kontakt

 

Meltmann Sp. z o.o.
ul. Nowa 1a
47 - 280 Pawłowiczki
woj. Opolskie

NIP: 748-10-02-386
NIP EU:PL7481002386
REGON: 530963751

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000208291.

 



 

 

Zarząd firmy


PREZES ZARZĄDU

Eugeniusz Czuj
tel. +48 77 487 40 24

 

WICEPREZES ZARZĄDU

mgr inż. Tomasz Czuj
kom. +48 691 478 625
tel. +48 77 487 40 24
e-mail: t.czuj@meltmann.com

WICEPREZES ZARZĄDU

inż. Łukasz Czuj
kom. +48 665 454 625
tel. +48 77 487 31 11
e-mail: l.czuj@meltmann.com

 

Dział Handlowy


KIEROWNIK DS. TECHNICZNO-HANDLOWYCH

mgr inż. Michał Kowalik (English speaking)
kom. +48 691 470 076
tel. +48 77 487 43 11
e-mail: m.kowalik@meltmann.com

SPECJALISTA DS. TECHNICZNO-HANDLOWYCH

lic. Michał Kamiński (English speaking)
tel. +48 77 487 43 11
e-mail: of@meltmann.com

 

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (Polska Południe)

mgr Mariusz Hudzik
kom. +48 691 470 075
e-mail: m.hudzik@meltmann.com

 

 

Dział Konstrukcyjny

KONSTRUKTOR

mgr inż. Marian Bannert
tel. +48 77 487 43 11
e-mail: m.bannert@meltmann.com

  

 

Dział rachunkowości

SPECJALISTA DS. RACHUNKOWOŚCI

mgr Agnieszka Czuj
tel. +48 77 487 43 11
tel. +48 77 487 40 24
e-mail: a.czuj@meltmann.com