Kariera

Zobacz ile możesz zyskać pracując w Meltmann


Jako dynamicznie rozwijająca się firma, największy producent części do systemów klejenia przemysłowego Hot Melt w Polsce mamy bardzo wiele do zaoferowania naszym pracownikom.

Osiągnięcie tak mocnej pozycji na polskim i europejskim rynku jest efektem wieloletnich dobrze przemyślanych inwestycji w zaplecze techniczne, produkcyjne i magazynowe. Nasz park maszynowy opiera się o najnowocześniejsze dostępne na rynku rozwiązania technologiczne.

Wszystkie te inwestycje i osiągnięcia doprowadziły nas do punktu w którym musimy zrobić kolejny krok. Tym razem jest to krok w Twoją stronę, bo zdajemy sobie sprawę że sukces firmy to nie sukces maszyn i budynków, a ludzi, którzy wspólnym wysiłkiem budują dla siebie pewną przyszłość.

 

Tak, szukamy pracowników!

Jeśli szukasz pracy, jesteś znużony swoim obecnym zajęciem, czujesz że Twój pracodawca Cię nie docenia, chciałbyś zwiększyć swoje zarobki, a może potrzebujesz doświadczenia lub atrakcyjnej pozycji dla swojego CV? Niezależnie od odpowiedzi napisz do nas!

Wyślij nam swoje CV i napisz jakiego rodzaju stanowisko Cię interesuje. Daj szansę nie tylko nam jako Twojemu nowemu pracodawcy, ale przede wszystkim także sobie!

 

Kogo szukamy?

Jesteśmy otwarci na każde zgłoszenie i chetnie zapoznamy się z Twoim CV, jednak w tej chwili szczególnie potrzebni nam są:

 • Konstruktor CAD (SolidWorks/ Inwentor)
  specjalista w zakrsie projektowania i konstruowania elementów maszyn i urządzeń
 • Monter podzespołów precyzyjnych
  specjalista w zakresie montażu pozespołów maszyn i urządzeń;
 • Operator obrabiarek CNC
  specjalista w zakresie obsługi tokarek i frezarek sterowanych cyfrowo;
 • Technolog, programista, ustawiacz maszyn CNC
  specjalista w zakresie tworzenia programów dla tokarek i frezarek sterowanych cyfrowo;
 • Stacjonarny przedstawiciel handlowy
  osoba odpowiedzialna za zdalną obsługę klientów i zamówień z naszego biura, dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego.

 

Na co możesz liczyć?

Praca w naszej firmie to nie tylko miła atmosfera i przyjaźni ludzie. To przede wszystkim stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, ubezpieczenie zdrowotne, profesjonalne narzędzia pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Wyślij nam swoje CV wraz ze zgodąna przetwarzanie swoich danych na adres;

rekrutacja@meltmann.com